השוואה בין מיטות נוער - כיצד להבדיל בין המיטות השונות

מיטת אלמוג

מיטת במה

אז הגעתם לאולמות התצוגה וגיליתם מגוון רחב של מיטות נוער מסוגים שונים, כל מיטה נראית לכם מקסימה אבל אז הגיע הרגע לבחור את המיטה שתיכנס לחדרכם ולחייכם. מבולבלים? לא יודעים באיזו מיטה לבחור? לפניכם מדריך קצרצר שיסייע לכם להבדיל בין מיטות הנוער הן ברמת החומרים והן ברמה העיצובית ובבחירת המיטה המתאימה לכם ביותר.

 

החומרים: מיטות נוער מעץ מלא

לאיכות החומר יש חשיבות רבה וכדאי להעדיף מיטות נוער מעץ מלא, חומר טבעי שבריא לנשימה ולמגע, ידידותי לסביבה, עמיד וחזק ומשתבח לאורך השנים. מיטת נוער מעץ מלא תבטיח לכם שהמיטה איכותית. כמו כן, בדקו שמיטות הנוער תהיינה עשויות מחומרים ללא כימיקלים, דבקים ללא כימיקלים רעילים, צבעים על בסיס מים, כדי שתהיו בטוחים שהמיטה איכותית ובריאה מכל הבחינות האפשריות.

 

הגדלים: מיטת יחיד או מיטה וחצי

יש הבדל משמעותי בגדלים השונים של מיטות נוער, כשחשוב שתדעו שאתם יכולים להזמין מיטות נוער בהתאמה אישית בגודל המבוקש בהתאם לתנאי החדר ולבחירה שלכם. מיטת יחיד היא לרוב 90 ס"מ ומיטה וחצי היא 100-120 ס"מ. מיטה וחצי רחבה יותר ומתאימה מאוד למי שאוהב להשתרע במיטה ומחפש יותר מקום.

 

סגנון: קווים ישרים או מעוגלים

יש גוון רחב של סגנונות שונים של מיטות נוער, כשבאפשרותכם לבחור את המיטה המתאימה לעיצוב החדר או לקבוע את סגנון החדר באמצעות עיצוב המיטהקיימות מיטות נוער המאופיינות בקווים ישרים, עיצוב קלאסי, ניטראלי ועל זמני לצד מיטות נוער שמתכתבות עם העבר ומציעות עיצובים אירופאים רומנטיים, עטיפות בד קפיטונאז' עם שיבוצי אבנים, רגליים מגולפות בקווים עגולים וזורמים יותרהשאלה בין מיטת בנים למיטת בנות היא שאלה של טעם, כי בעוד שיש מיטות שלרוב פונות יותר לטעם של בנות, הרי שיש מבחר מיטות שיתאימו לשני המינים מבחינת סגנוןלמשל, מיטת נוער בעיצוב יפניבנוסף, ישנם עיצובים מינימליסטיים יותר, ללא הגבהת ראש וגב מיטה, בעוד שישנם עיצובים עשירים באלמנטים כמו כרית קפיטונאז', שיבוצי אבנים, הגבהות קדמיות ואחוריות וכדומה. סגנון בולט נוסף הוא סגנון של מיטת נוער מסוג במה, זו היא מיטה ללא כותרות ראש או גב, מיטה מאוד מינימליסטית אך עשירה בדרכה ובעיצובים המיוחדים שלה, שניתן להעמיד במרכז החדר פרי סטנד בחלל או להצמיד לאחד מקירות החלל.

 

אחסון: האם יש מקום לאחסון

פיצ'ר נוסף שמבדיל בין מיטות נוער שונות הוא פיתרון האחסון שקיים או לא קיים בגוף המיטה. יש מיטות נוער רבות הכוללות מגירות בחלק התחתון של המיטה עם ידיות או מגרעות, אלה הן מגירות שניתנות בקלות לפתיחה וסגירה, רחבות ועמוקות יחסית כך שניתן לאחסן בהן דברים רבים והן מהוות פתרון אחסון מצוין שלא תופס מקום כי הוא מהווה חלק בלתי נפרד מהמיטה עצמה.

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now