מיטות נוער חלומיות לנערות

כמעט כל נערה מתבגרת מבלה שעות רבות בחדר שלה, כמו בהכנת שיעורי בית ולימודים, אירוח של חברות, משחקי מחשב, גלישה באינטרנט או צפייה בטלוויזיה. חדרה של הנערה הופך לעולם ומלואו וכאן נכנס לתמונה הריהוט לחדר הנערה בכלל ומיטת הנוער שלה בפרט.

 

המיטה היא הכוכבת של החדר, כיוון שהיא מהווה את מרחב הפנאי והאירוח של חדרי הנוער. כיום ניתן לראות מגמה של מיטות נוער רחבות יחסית, בגודל של מיטה וחצי, מיטות מאוד מסוגננות ואיכותיות, בדגש על עץ מלא ועיצוב בריא, איכותי לסביבה בעיצובים קלאסיים ועל זמניים, מיטות מאוד מפנקות ובעלות אסתטיקה נקייה עם נוכחות עוצמתית בחלל. 

בהאוס אין תוכלו לראות שלל עיצובים של מיטות נוער לנערים ולנערות. קיימות מיטות המתאימות בהחלט מבחינת סגנונן לשני המינים, בעוד שישנן מיטות ייחודיות אשר עוצבו מראש לנערות. לפיכך מה ייחודי במיטות לנערות? אילו אלמנטים מאפיינים את המיטות הללו ועל מה יש לשים דגש בעת בחירת מיטות נוער לנערות?

לפניכם מספר המלצות.

 

השיק הרומנטי כובש את המרחב

החזרה לאירופה הקלאסית, האווירה הרומנטית, פרובאנס, המרחבים הכפריים והפסטורליות, כל אלה משמשים כהשראה לעיצובן של מיטות נוער קסומות לנערות. את האלמנטים המזוהים עם המגמה של יצירת מיטה אצילית, בסגנון אירופאי קלאסי שרלוונטית לאורך זמן כתוצאה מהעיצוב הנקי, ניתן לראות באמצעות שילוב של כריות קפיטונאז' בגב המיטה, תוספת של אבנים דמויות קריסטל נוצצות המוסיפות הרבה גלאם וזוהר. כמו גם רגלי מיטה מגולפות, ראש וגב מעוגלים היוצרים זרימה בחלל ועוד. מיטה מלאת קסם ונוכחות.

 

זו לא אגדה – זו מיטה

ממלכת האגדות קמה לתחייה בדמות מיטות נוער המביאות את הטאץ' האגדתי ישירות לעולם המודרני, תוך שמירה על איכות החומרים הגבוהה ורמת גימור גבוהה. כך למשל, ניתן לראות מיטות אפיריון נסיכותיות, שיוצרות מרחב מותחם ומופרד עם הרגשה של הילה העוטפת את המיטה ואת הנערה וכותרות עליונות וכותרות תחתונות מעוגלות ועוד. כמובן שניתן לשדרג את חזות המיטה באמצעות מצעים בגוונים רכים או מצעים עם הדפסים גראפיים של נסיכות, נופים מרהיבים וכדומה.

 

עידן הוינטאג'

בטרנד הוינטאג' יש משהו שאהוב מאוד על הנערות בימינו: הגוונים הבהירים, לבן, קרם ושמנת, הפיתוחים והעיטורים המרשימים, קלאסיקה שפשוט נעים לחיות אתה. מיטות וינטאג' כפרי הן משאת נפשן של נערות רבות, הבוחרות במיטה בגודל אחד וחצי, שיופים המגלמים את הרטרו, גב מיטה רחב, מגירות מעוגלות ועוד. טוויסט רך ומרענן להפליא.

 

בבואכם לרכוש מיטה לנערה, חשוב מאוד לשים דגש על החומרים מהם עשויה המיטה: עץ מלא ידידותי לסביבה ובריא לנשימה שגם משתבח עם השנים, צבעים על בסיס מים ללא כימיקלים רעילים, שימוש בדבקים ללא כימיקלים רעילים. כמו כן, היות ומדובר בנגרות בהתאמה אישית, תוכלו לבחור גם את גוון העץ. המלצה שלנו: בהיר זה עדין ורוגע יותר.

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now