דרכים לדעת שבחרתם מיטות נוער איכותיות

מיטת נועם

מיטת לואיז

הגיע הרגע שבו הגיע הזמן לחדש ולשדרג את מיטת הילדים המוכרת ולהתחדש במיטת נוער איכותית. מיטת נוער גדולה ממיטת ילדים והיא גם מגיעה בעיצובים בוגרים יותר ומהווה פריט חובה בכל חדר נוער. אם תקפידו על לוק קלאסי ועל זמני של מיטת הנוער, תגלו שמיטת הנוער הנבחרת תלווה אתכם שנים רבות ותהיה רלוונטית עבור ילדכם לאורך זמן. קיימות מיטות נוער בעיצובים שונים מסוגים שונים ובגדלים שונים, אך בסופו של דבר מה שקובע זה איכות החומר. חשוב מאוד לא להתפשר על טיב חומרי הגלם מהם עשויה המיטה ולהעדיף מיטת נוער בריאה ואיכותית, עמידה לאורך זמן. כיצד תדעו שבחרתם מיטת נוער איכותית? מספר סימנים שיסייעו לכם לדעת שבצעתם את הבחירה המושכלת.

 

מיטות נוער מעץ מלא

חשוב לברר מאיזה חומר עשויה מיטת הנוערמיטות נוער מעץ מלא מסוגים שונים דוגמת אורן פיני, בוצ'ר, קרוליינה, מייפל ובוק הן מיטות שעשויות מחומרים טבעיים שאינם מתכלים, שומרים על עמידות ובריאים מאוד לילד וכמובן, ידידותיים לסביבההעץ המלא הוא חומר שמשתבח עם השנים, בריא לנשימה, הכי טבעי שיש.

 

מיטות נוער ללא כימיקלים רעילים

תהליך ייצור מיטות הנוער הוא קריטי לתוצאה הן האסתטית והן החומריתחשוב לבחור מיטות נוער שאינן מכילות כימיקלים רעילים, כולל צבעים על בסיס מים, תערובת אקרילית וחומרים מינרליים בלבד. חשוב לוודא גם, שהלכה הינה לכה נטולת מתכות כבדות ונטולת פורמלדהיד. כמו כן, יש לוודא שמיטות הנוער אינן מכילות ציאניד, עופרת ומתכות כבדות.

 

תווי תקן חשובים

אמנם מדובר במפרט טכני שרבים מאתנו שוכחים לבדוק ברגע שהם מתרשמים מהעיצובים המרהיבים, אבל תווי תקן ניתנו לרהיטים על סמך איכותם וכדי לדעת שהגעתם לרהיט איכותי, מומלץ לוודא איזה תווי תקן הוא נושאתווי התקן המומלצים הם V2A ו-ISO 12720. אלה מצביעים על כך שהחומרים בטוחים למגע ולנשימה, לשימוש ושהייה ממושכת

 

מיטות נוער איכותיות באחריות

מיטות נוער איכותיות הן מיטות אותן עיצבו וייצרו מחומרי גלם איכותיים, צבעים, לכה והפרזול מהמובחרים בשוק. כמו כן, אלה הן מיטות שיוצרו על ידי נגרים וצבעים מקצועיים. וודאו שאתם מקבלים תעודת אחריות על המוצר, שהמיטה יציבה, שהכל מוברג היטב ושהמוצר איכותי מהפנים ועד רמת הגימור. 

 

נגרות בהתאמה אישית

מימד מיטות נוער בעבודת נגרות בהתאמה אישית גם הוא חשוב, כיוון שיתכן שתרצו להזמין מיטת נוער בגודל קצת שונה, בצבע אחר, לשלב אלמנטים שונים, ממגירות דרך קונסטרוקציה היקפית או גב שמהווה פתרון אחסון יעיל. מיטות נוער המוצעות בעבודת נגרות בהתאמה אישית מאפשרות לכם לקבל את המיטה הטובה ביותר תוך התאמה מושלמת לתנאי החלל ולצרכי המשתמש. 

 

בבואכם לבחור ולרכוש מיטות נוער, חשוב שתגיעו מצוידים עם רשימת הדרישות שלכם מהמיטה מטיב החומר ועד חזות המיטה, כך שתבחרו מיטה שבאמת תאהבו ותהיו מרוצים ממנה לאורך זמן.

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now