מיטות נוער - איזה מיטות הנוער אוהב

אי אפשר להתכחש לכך שלבני הנוער רצונות והעדפות משלהם. הם יודעים מה הם אוהבים ללבוש, איזה מותגים הולכים חזק, מה הם הבילויים המועדפים עליהם וגם איך ייראה החדר שלהם. אם בעבר ההורים הם אלה שקבעו, היום, לילדים יש חלק משמעותי אם לא מכריע בבחירת מיטות נוער ופריטים משלימים לחדרי הנוער.

 

החדר שלהם הוא הממלכה הפרטית שלהם ולכן, חשוב מאוד שתיקחו אותם אתכם למסע בחירת מיטה, כדי שלא תצטרכו לחזור ולהחליף דגם אחרי שלא תקבלו על מה שבחרתם את הסכמתם. זכרו שמדובר בבחירה חשובה, בכל זאת, המיטה היא מרכז החדר. בני נוער כיום מארחים, גולשים באינטרנט, משחקים בסלולר או במחשב הנייד והכל ישירות מהמיטה. המיטה היא פינת האירוח והפנאי שלהם בעת ובעונה אחת וכמובן, המקום בו הם יבלו שעות ארוכות בשינה (כי כידוע לכם, בני נוער אוהבים לישון עד מאוחר). אז איזה מיטות נחשבות היום למיטות שבני נוער אוהבים? לפניכם מספר המלצות על מאפיינים בולטים.

 

הבמה כולה שלכם

בני נוער אוהבים להיות בפוקוס, באור הזרקורים ואולי מהבחינה הזאת מיטה שמכונה מיטת במה מדברת אליהם. מעבר לכך, יש למיטת במה, מיטה נטולת כותרות, מעקות או גב ופרונט לוק טרנדי להפליא, מינימליסטי, נטול ולא מתאמץ ועם זאת קלאסי ורלוונטי לאורך זמן. בקיצור, זאת מיטה עם הרבה קסם שניתן למקם היכן שרוצים בחלל וליהנות מכל היתרונות במיטה אחת. צמוד לאחד מכותלי החדר או במיקום מרכזי בחדר, ואם כבר במה, אז בחרו מיטת במה שנפתחת גם למיטת חבר (לצורך אירוח) ורצוי עם מגירות תחתונות לאחסון מצעים או בגדים בגוף המיטה.

 

מיטה בגודל וחצי – ליהנות יותר

מי לא אוהב גודל? להשתרע עם הידיים, להתפרש על כל המיטה ועדיין להרגיש שנשאר מקום. מיטה וחצי היא מיטה אהובה בקרב בני הנוער בימינו, כיוון שהיא גדולה במימדים ממיטת יחיד סטנדרטית ומצד שני, היא אינה מיטה זוגית, כך שהיא לא תופסת מקום כמו מיטה זוגית, אבל בהחלט מאפשרת לבני נוער שאוהבים ספייס ליהנות ממבוקשם במיטות אופנתיות. חלקן נמוכות וכמעט נושקות לקרקע ואחרות גבוהות יותר, הכל עניין של העדפה וסגנון אישי.

 

מיטת מלכות

הנוסטלגיה חוזרת, הנופך הרומנטי אהוב על בנות העשרה, מיטה עם כרית קפיטונאז' דמויית עור, כולל בגב המיטה, עם אבנים דמויות קריסטל למראה עשיר ואצילי. מיטות כאלה עושות את ההבדל בחלל, וכל נערה מתבגרת תאהב את המיטה המלכותית ותרגיש ממש כמו מלכה.

 

מיטות פוטון

אם מדברים על מיטות נוער אי אפשר שלא לדבר על מיטות פוטון. המזרן שנחשב לאחד הבריאים שיש, בעל מרקם נהדר, עמיד, יציב וקל לניוד בחלל, הפך מזמן לנחלתם של בני הנוער, המחפשים מיטה מדליקה עם מסגרת כפולה ומאסיבית וגלגלים, כך שאפשר לנייד אותה ברחבי החדר, או למקם אותה במרכז ולשנות את צבע המסגרת לכל צבע העולה על רוחם. המיטה הזאת תלווה את בני הנוער למשך שנים רבות והיא תתאים להם גם בתור תיכוניסטים, משוחררים, סטודנטים ואפילו אנשים בוגרים. זה מה שנקרא מיטת נוער על זמנית.

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now