מיטות נוער בעיצובים שבני נוער אוהבים

בני נוער הם צרכנים מודעים. בעידן המידע והאינטרנט, הם מחוברים לכל הטרנדים ואפילו יודעים לפני ההורים מה חדש בשוק, מה קורה, מה הם רוצים ולכן, בעת בחירת מיטות נוער, הם יהיו אלה שיתנו את הטון במעמד הקנייה. מצד שני, לא תמיד מה שהם רואים בעיניים ואוהבים אכן איכותי או מתאים לחדר שלהם וכאן נכנס התפקיד שלכם – ההורים – לכוון אותם למיטה שהם גם יאהבו וגם תשרת אותם לאורך זמן.

למרבה השמחה, קיימות היום מיטות נוער רבות בעיצובים מגוונים מסוגים שונים, היצע המאפשר לכם ולבני הנוער שלכם לבחור את המיטה המועדפת עליהם מתוך אפשרויות רבות של מיטות נוער.

 

קנייה חכמה של מיטות נוער

אך לפני שיצאתם לבצע בחירה של מיטת נוער לחדר המתחדש (חדר ילדים שקיבל לפתע חזות בוגרת יותר), חשוב שתמדדו את החדר בו תציבו את מיטת הנוער. הגודל שלו ישפיע, בין היתר, על בחירה של מיטת נוער שתתאים לו, כיוון שבעוד ישנן מיטות נוער המוצעות בגדלים שישתלבו בחללים צרים או קטנים בצורה טובה, הרי שיש מיטות נוער גדולות יותר כמו דגמים של מיטה וחצי שלא בהכרח יתאימו לחדרים קטנים. המטרה שלכם היא לבחור מיטה שתאפשר מרחב תנועה בחדר, שיהיה מקום לריהוט נוסף ושהאווירה בחדר תהיה נעימה. 

מצד שני, זכרו שלמיטה יש תפקיד חשוב בחיי בני הנוער שלכם ולכן, אל תחסכו בגודל שלה במידה וגודל החדר מאפשר לכם לבחור מיטה גדולה. המיטה של בני הנוער שלכם היא אזור הפנאי המועדף עליהם, ממנה הם צופים בטלוויזיה, עליה הם יושבים וגולשים באינטרנט או מדברים בטלפון עם חברים ולעת מוצא, היא ספת האירוח שלהם כשחברים באים לבקר. בנוסף, חשוב לשים דגש רב על איכות המיטה. העדיפו מיטה שתהיה עשויה מחומרים טבעיים, מעץ מלא שנשאר עמיד לאורך שנים ואינו נהרס במגע עם מים ובו בזמן שומר על סביבה ירוקה ובריאה.

 

מה העיצוב האהוב עליכם?

כאמור, ישנן מיטות נוער בעיצובים רבים ומגוונים. עליכם לבחור מיטה יפה אך פרקטית. לאחר שעשיתם התאמה למימדי החדר, הגיע תור העיצוב. ישנן מיטות נוער בסגנון יפני, נמוכות יחסית ונושקות לרצפה, בעוד שישנן מיטות בסגנון במה ללא כותרות למיטה. בעת החיפושים אחרי מיטות נוער תגלו גם מיטות נוער המיועדות לבנות עם קפיטונאז' בסגנון נסיכותי. בדומה למיטות ילדים, ישנן מיטות נוער המגיעות עם פתרונות אחסון בילד אין במיטה, מגירות מעוצבות בתחתית המיטה ועוד.

 

 

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now