כאן מארחים בכיף - מיטות נוער ופריטי אירוח

החברים דוהרים לבית, ממלאים את החלל בצהלות שמחה, קולות של גולים רועמים, פלייסטיישן, wii, מוסיקה, בית גדוש חברה וחדר הנוער שבעבר היה שקט, כשהחברים העדיפו לשהות בסלון או במטבח, הפך לזירת ההתרחשות המרכזית של הבית. בני הנוער שלכם צריכים פרטיות, מקום משלהם, מרחב לארח את החברים ואת הבאים לביקור, שאף נשארים לישון למסיבת פיג'מות או ללימודים משותפים. לפניכם מספר פריטי עיצוב שבני נוער המרבים לארח ישמחו לכלול בחדר הנוער שלהם:

 

מיטות נוער בסגנון עדכני

מיטת נוער היא הפריט המרכזי בחדר, והיא הקובעאת את האופי והסגנון שלו. המיטה היא זירת האירוח, עליה יושבים החברים ומתארחים ללילה, היא המקום ממנו צופים בטלוויזיה או עליו גולשים במחשב נייד או בטאבלט. מיטות נוער עדכניות מגיעות בשלל עיצובים מרהיבים במראה בוגר השואב השראתו מהטרנדים הבינלאומיים כמו למשל, מיטות נוער בסגנון במה, שאפשר להצמיד לקיר, במראה של פריט העומד בפני עצמו בחלל. העדיפו מיטות נוער מעץ מלא ללא כימיקלים רעילים, עם צבעים ידידותיים לסביבה ומגירות שיהוו פיתרון אחסון. כמו כן, בולטות מיטות נוער בדגמי מיטה וחצי רחבות יותר ומיטות עם קפיטונאז' במראה רומנטי כפרי. בכל מיטת נוער שבוחרים לחדר, חשוב שהמיטה תכלול מיטת חבר נפתחת עם מזרן, כדי שבמידה והילד בוחר לארח חבר ללילה, ניתן יהיה לפתוח בקלות את המיטה ולהחזירה למקום למחרת בבוקר.

 

ספסלים בבית

בני נוער אוהבים לארח והרבה חבר'ה אצלם בבית, להזמין פיצה, לשחק יחד במחשב או פשוט להיפגש לזמן איכות משותף. אם אין לכם אלטרנטיבה לאירוח והמיטה לא מספיקה לארח את כל החברים כשהם באים לבקר, תוכלו לצייד את החדר בספסל אירוח שניתן להציב ליד מיטות נוער או ברחבי החלל. הספסל מהווה מערכת ישיבה וגם פריט אחסון שימושי להפליא בו ניתן לאחסן צעצועים, משחקים, מצעים וכל פריט בו תחפצו. אם אתם מעדיפים סגנון ישיבה בסגנון משוחרר, תוכלו להוסיף לחלל פופים או מחצלות עם כריות צבעוניות שגם יוסיפו חן ואופי צבעוני לחדר וגם יעניקו אלטרנטיבת ישיבה נוספת למיטה. 

 

מערכת מדיה

בעידן המדיה בו כמעט לכל בן נוער יש כבר טלוויזיה, מחשב, פלייסטיישן או wii, מערכת סטריאו וכדומה, חשוב שתהיה פינת אירוח מסודרת לצד מיטות נוער שתהווה מוקד בידור בחדר. תוכלו להוסיף לחדר שידת טלוויזיה שמתפקדת כפריט מסוגנן. ישנן שידות כוורת רצפתיות, שכוללות מדפים, חללים פתוחים ומגירות, כששירות נגרות אישית לעיצוב מיטות נוער ופריטים משלימים לחדרי ילדים ונוער מאפשר לכם לעצב כוורות או שידות טלוויזיה לפי הצרכים, הגודל המבוקש ואלטרנטיבות אחסון מועדפות. 

 

שולחן כתיבה לשניים

ללמידה משותפת יש שלל יתרונות והיא מעודדת את הילד ללמוד. אם מצאתם לילד שותף ללימודים, תוכלו לארח אותו לשעות למידה נעימות ונוחות סביב שולחן כתיבה רחב יחסית המתאים לשני ילדים ויותר. כך שאם הילד תכנן על קבוצת למידה, שולחן הכתיבה לחדר לצד מיטות נוער ופריטי עיצוב לחדרי ילדים ונוער, ייענה על צרכיהם של בני הנוער שהם תלמידים בבית ספר יסודי, בחטיבה או בתיכון, כאשר הם מארחים חברים ללמידה.

 

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now