כאשר הנער או הנערה שלנו מתבגרים הטעם שלהם משתנה ולעיתים עולה הצורך לעדכן ולרענן את הרהיטים בחדר הנוער שלהם ובמיוחד את מיטות הילדות להחליף במיטות נוער. זכרו שהרהיטים שליוו אותם לאורך תקופת הילדות כבר לא בהכרח רלוונטיים מבחינה עיצובית ורוב הסיכויים שגם לא רלוונטיים מבחינת גודל ופונקציונאליות.

כאשר אנחנו מעוניינים לשפץ את החדר של בן הנוער או של בת הנוער שלנו, יש כמה גורמים שעלינו לקחת בחשבון. בראש ובראשונה אנחנו צריכים להתחשב במינו של המתבגר, מה שיתאים לנערה מתבגרת לא בהכרח יתאים לנער ולהיפך. הגילאים הללו הם בדרך כלל השלב בו אנחנו מתחילים לראות את ההבדלים הברורים בין שני המינים שגם מתבטאים בטעם שלהם בבגדים וגם ברהיטים.

עולם העיצוב לא מפסיק להפתיע ולחדש ומשנה לשנה, נוספים אלמנטים, שדרוגים ועיטורים מעניינים לרהיטים קיימים, צורניות מגוונת, צבעוניות מרגשת ועוד. כמו בכל תחומי העיצוב, גם בעיצוב מיטות נוער מעורבות השראות רבות מרחבי העולם, מחייהם של בני הנוער, מתקופות מעניינות לאורך ההיסטוריה ועוד.

הגיע הרגע שבו הגיע הזמן לחדש ולשדרג את מיטת הילדים המוכרת ולהתחדש במיטת נוער איכותית. מיטת נוער גדולה ממיטת ילדים והיא גם מגיעה בעיצובים בוגרים יותר ומהווה פריט חובה בכל חדר נוער. 

בני הנוער של היום מחפשים כל הזמן כיצד להידמות למבוגרים והניסיונות האלה מתבטאים בכל תחומי החיים והסגנון, מבחירת מותגי האופנה ועד עיצוב החדר. 

בשנים האחרונות גובר הביקוש לעיצוב מיטות נוער שילוו את בני הנוער גם בשנים הבאות ובתקופות מתקדמות יותר בחייהם, למשל, בתקופת הצבא ובהיות סטודנטים וכתוצאה מכך ניתן לראות היום שלל מיטות נוער בעיצובים בשלים ובוגרים יותר, מעוטרים באלמנטים מסוגננים, עיצובים ללא גיל. לפניכם מספר מגמות בעיצובי מיטות נוער במראה בוגר ובשל יותר.

אז הגעתם לאולמות התצוגה וגיליתם מגוון רחב של מיטות נוער מסוגים שונים, כל מיטה נראית לכם מקסימה אבל אז הגיע הרגע לבחור את המיטה שתיכנס לחדרכם ולחייכם. מבולבלים? לא יודעים באיזו מיטה לבחור? לפניכם מדריך קצרצר שיסייע לכם להבדיל בין מיטות הנוער הן ברמת החומרים והן ברמה העיצובית ובבחירת המיטה המתאימה לכם ביותר.

אם נשאל את בני הנוער שלנו - איזו מיטה הם רוצים, בוודאי נקבל תשובות שונות ומגוונות אודות מיטות מהחלומות. יש מי שיתארו מיטה אגדתית עם אפריון קטיפתי, כרית קפיטונאז' ושיבוצים של אבנים דמויות קריסטל ויש החולמים דווקא על מיטה אוורירית ומודרנית בעיצוב אפור אורבני. 

סוף השנה האזרחית היא הטיימינג האולטימטיבי לשדרג את חדרי הילדים והנוער במיטות חדשות. מי שמחפש מיטות נוער יגלה בהאוס אין שלל מיטות נוער איכותיות מעץ מלא המוצעות בעיצובים מסוגננים ומגוונים המשתתפות במבצעי סוף שנה וכך מאפשרות לכם ליהנות ממיטת נוער בסטנדרטים הגבוהים ביותר בהנחות משמעותיות שמגיעות עד 50%. 

בשעה טובה הילד או הילדה שלכם עולים לתיכון, ההתרגשות בשיאה. לאחר שלב הסידורים, שכוללים ציוד לתיכון, קולקציית לבוש והנעלה, הגיע הזמן לדאוג גם למיטת נוער איכותית שתלווה אותם בשנות התיכון ואילך.

זירת מיטות הנוער זוכה להתייחסות עיצובית מיוחדת ולא מפסיקה להפתיע על אף שמדובר באתגר אמיתי – המעצבים של מיטות נוער נדרשים לבטא את קו התפר בין ילדות לבגרות, להעניק לבני הנוער מיטה שהם יאהבו שהיא גם מרחב שינה ומנוחה וגם מרחב פנאי.

המתבגרת שלכם רוצה מיטה גדולה ובוגרת יותר, היא עברה לחדר משלה, החליפה רהיטים, עכשיו יש לה טואלט עם כל מוצרי הטיפוח ובמקביל להוספת ארון רחב ממדים ועמוס בגדים, היא מעוניינת במיטת נוער חדשה. 

בשנים האחרונות ברור לכולנו שהבריאות היא חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב. המודעות לבנייה ירוקה, סביבה ירוקה, זיהום אוויר מול תהליכי מיחזור, מעבר לאוכל אורגני ועוד שינוי את חיינו, את התפיסה שלנו ואת ההרגלים שלנו ושל ילדינו. כשאנחנו מעניקים לילדינו מרחב מגורים, בין אם הם זה עתה נולדו ובין אם הם כבר מסיימים חטיבת ביניים ועולים לבית ספר תיכון, אנחנו חייבים לתת להם את הטוב ביותר מבלי להתפשר על אלמנטים כמו בריאות.

כמעט כל נערה מתבגרת מבלה שעות רבות בחדר שלה, כמו בהכנת שיעורי בית ולימודים, אירוח של חברות, משחקי מחשב, גלישה באינטרנט או צפייה בטלוויזיה. חדרה של הנערה הופך לעולם ומלואו וכאן נכנס לתמונה הריהוט לחדר הנערה ככלל ומיטת הנוער שלה בפרט.

 

מיטות נוער מגיעות במגוון מסחרר של דגמים ועיצובים כיד הדמיון. ניתן להגיע לחנויות של מיטות נוער עם סקיצה או מפרט טכני בהתאם לתנאי החלל ולמיטה החלומית ולאפיין ביחד עם אנשי המקצוע מיטת נוער קסומה בהתאמה אישית.

מי שמחפש מתוך המבחר הקיים כבר בסניפים, יגלה שיש הרבה מאוד עיצובים קלאסיים ועל זמניים בסגנונות שונים מעיצוב נסיכותי דרך עיצוב כפרי וחמים ועד עיצוב רומנטי. מיטות הנוער קובעות את האווירה והטון בחדר ולכן, חשוב להשקיע במיטת נוער איכותית מעץ מלא ללא חומרים רעילים לא ברמת הצבעים ולא ברמת הדבקים, חומרים איכותיים שעמידים לאורך זמן בעיצוב המותאם לרעיון העיצובי של החלל.

הדינאמיות של עולם העיצוב מפתיעה אותנו כל פעם מחדש במבחר מסחרר של עיצובים ולכן, הבחירה של איזו מיטת נוער לרכוש לילד הופכת מבחירה אקראית ושגרתית למשימה מורכבת. בשוק יש הרבה מאוד מיטות נוער שאינן איכותיות, עלולות להתפרק במהירות או מורכבות מחומרים לא טובים ולא בריאים ובנוסף, עיצובים שאינם מתכתבים עם עולמם של בני הנוער או עם יתר פריטי העיצוב שמאכלסים את החדר.

מיטות הנוער עברו מהפכה חזותית משמעותית במהלך השנים האחרונות. אם בעבר אלה היו מיטות סטנדרטיות להפליא, בסיסיות, חפות כמעט מאלמנטים עיצוביים, הרי שנכון להיום ניתן לראות שלל דגמים מסוגננים של מיטות נוער. העיצוב, הפונקציונאליות והנוחות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב מיטות נוער עדכניות.

אי אפשר להתכחש לכך שלבני הנוער רצונות והעדפות משלהם. הם יודעים מה הם אוהבים ללבוש, איזה מותגים הולכים חזק, מה הם הבילויים המועדפים עליהם וגם איך ייראה החדר שלהם. אם בעבר ההורים הם אלה שקבעו, היום, לילדים יש חלק משמעותי אם לא מכריע בבחירת מיטות נוער ופריטים משלימים לחדרי הנוער.

שני הילדים שלכם גדלו והגיע העת להחליף את מיטת הילדות שליוותה אותם מגיל צעיר בזוג מיטות נוער איכותיות? חוששים מצמצום משמעותי של המרחב החדר ומתלבטים כיצד לשלב בין שתי מיטות נוער נפרדות בחדר אחד? לפניכם מספר עצות שימושיות בעיצוב חדר נוער הכולל שתי מיטות נוער ליצירת חדר באווירה רגועה ונעימה לבני הנוער. 

בשלב כלשהו בחיים, הילדים המתוקים, החייכנים והרגשנים הופכים להיות מרדנים יותר, פתאום הם מעוניינים להיות מעורבים בכל החלטה שקשורה אליהם, להטיל וטו על מה שלא מוצא חן בעיניהם. אם הגיע השלב בתקופת הנעורים שמיטת הילדים כבר "קטנה" על המתבגרים שלכם, הגיע הזמן לצאת ולחפש אתם מיטת נוער שהם יאהבו.

החברים דוהרים לבית, ממלאים את החלל בצהלות שמחה, קולות של גולים רועמים, פלייסטיישן, wii, מוסיקה, בית גדוש חברה וחדר הנוער שבעבר היה שקט, כשהחברים העדיפו לשהות בסלון או במטבח, הפך לזירת ההתרחשות המרכזית של הבית.

חשוב לבחור מיטות נוער מחומרים בריאים של עץ מלא וצבעים ידידותיים לסביבה שאינם מכילים רעלים ובעלי עמידות לאורך זמן. דגשים חשובים לבחירת מיטות נוער מחומרים בריאים.

בני נוער הם צרכנים מודעים. בעידן המידע והאינטרנט, הם מחוברים לכל הטרנדים ואפילו יודעים לפני ההורים מה חדש בשוק, מה קורה, מה הם רוצים ולכן, בעת בחירת מיטות נוער, הם יהיו אלה שיתנו את הטון במעמד הקנייה. מצד שני, לא תמיד מה שהם רואים בעיניים ואוהבים אכן איכותי או מתאים לחדר שלהם וכאן נכנס התפקיד שלכם – ההורים – לכוון אותם למיטה שהם גם יאהבו וגם תשרת אותם לאורך זמן. למרבה השמחה, קיימות היום מיטות נוער רבות בעיצובים מגוונים מסוגים שונים, היצע שמאפשר לכם ולבני הנוער שלכם לבחור את המיטה המועדפת עליהם מתוך אפשרויות רבות של מיטות נוער.

שמתם לב לשינויים בילד? הוא עלה בכמה מידות, הוא קפץ בגובה, הוא מבלה יותר בחדר שלו מאשר בסלון, מארח חברים וסוגר את הדלת, יושב עם המחשב שלו שעות ארוכות שרוע על המיטה ומה לגבי המיטה? היא פתאום "קטנה" עליו. הגיע הזמן להחליף מיטה ולבחור מיטה מתאימה מתוך מבחר מיטות נוער קיימות.

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now