השראות בעיצוב מיטות נוער

מיטה יפנית

מיטת נועם

עולם העיצוב לא מפסיק להפתיע ולחדש ומשנה לשנה, נוספים אלמנטים, שדרוגים ועיטורים מעניינים לרהיטים קיימים, צורניות מגוונת, צבעוניות מרגשת ועוד. כמו בכל תחומי העיצוב, גם בעיצוב מיטות נוער מעורבות השראות רבות מרחבי העולם, מחייהם של בני הנוער, מתקופות מעניינות לאורך ההיסטוריה ועוד. לפניכם מספר השראות שתוכלו לגלות בעיצובים השונים של מיטות נוער, החל מהתכתבות עם אזורים גיאוגרפיים קסומים, דרך זרמים משפיעים ועד חיבור לעולם הטקסטיל והאופנה. אז מה הן ההשראות הבולטות בעיצוב מיטות נוער?

 

לגלות את אירופה

הקסם האירופאי הרומנטי והאצילי נוכח משמעותית בעיצוב מיטות נוערכך למשל, תוכלו לראות מיטות מעץ מלא לנערות המעוצבות בסגנון פרובנסי רומנטי בעל נוכחות דומיננטית בחדרפרובאנס מאז ומתמיד היוותה השראה אצילית ומלכותית בעיצוב רהיטים בעלי גילופים ופיתוחים מיוחדים והנערות שיתהדרו במיטות המפוארות, למשל, מיטות אפיריון, ירגישו שהן חיות בטירה חלומית

 

גדולות ביפן

מיטות נוער אחרות מביאות דווקא את הקסם האסיאתי ישירות לחדרי הנוער עם מיטות נוער בהשראה יפניתאלה הן מיטות נמוכות שנושקות לרצפה, עם קונסטרוקציה היקפית רחבה, עיטורים והדפסים של אותיות יפניותמיטות נוער בסגנון היפני נחשבות למיטות בסגנון מאוד מינימליסטי, שקט ומאופק ומרגיע להפליאניתן לשלב עם מיטות אלה פריטי עיצוב מגוונים שמתכתבים עם אותו סגנון וכך ליצור חדר קומפלט בסגנון היפני.

 

איזה זרם מדבר אליכם?

זרמי עיצוב רבים באים לידי ביטוי בעיצוב מיטות נוער והשפעותיהן מותירות טביעת חותם משמעותית ועודהזרמים נבדלים זה מזה בעיצובים, בין אם פיתוחים ועיטורים שרלוונטיים לאותו זרם, תוספות מיוחדות לבין המראה הכללי המשקף את אותו הלך רוח של אותה התקופה ושל אותו זרם עיצובי ואמנותי. אתם מוזמנים לבחור מיטת נוער שעוצבה בהשראת אותו זרם לפי ראות עיניכם וטעמכם האישי

 

טקסטיל ועיצוב מיטות נוער

הטרנדים האופנתיים מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב מיטות נוער וכשעולם העיצוב פוגש את עולם הטקסטיל נוצרים שילובים מרהיבים. כך למשל, נראה מיטות נוער עם כריות קפיטונאז' מדמוי עור איכותי מלפנים ומאחור, עם תוספות של אבנים דמויות קריסטל. אלו הן מיטות מרשימות ביופיין שעיצוב הטקסטיל והתיפורים מעניק להן את הטאץ' המרהיב.

 

עכשווי ומודרני

לצד מיטות נוער שמשקפות זרם אמנותי, תקופה היסטורית או מחוז רחוק בעולם, הרי שיש גם מיטות נוער עדכניות וטרנדיות שמשקפות את הכאן והעכשיו, הסגנון האורבני המודרני, הקווים הישרים והמאופקים במראה הבוגר, בגווני האפור הטרנדיים ששולטים עכשיו בזירה הביתית ובין היתר גם בחדרי ילדים ונוער.  אלו הן מיטות נוער שיתאימו מאוד לכל מרחב.

 

אתם אלה שמחליטים אילו השראות אתם אוהבים ואילו מיטות נוער תעדיפו, מיטות המשקפות את ההשראות השונות. כך או כך, חשוב לא להתפשר על איכות וטיב החומרים מהם עשויות מיטות הנוער – עץ מלא, צבעים על בסיס מים, דבקים ללא כימיקלים רעילים. תוך חיבור לטבע בעיצוב האהוב עליכם ביותר.

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now