מיטות נוער - דגמים ועיצובים מובילים בחדרי הנוער

מיטת אלמוג

מיטה דגם אלמוג

מיטה דגם לואיז - האוס אין

מיטה דגם לואיז

כאשר אנחנו מעוניינים לשפץ את החדר של בן הנוער או של בת הנוער שלנו, יש כמה גורמים שעלינו לקחת בחשבון. בראש ובראשונה אנחנו צריכים להתחשב במינו של המתבגר, מה שיתאים לנערה מתבגרת לא בהכרח יתאים לנער ולהיפך. הגילאים הללו הם בדרך כלל השלב בו אנחנו מתחילים לראות את ההבדלים הברורים בין שני המינים שגם מתבטאים בטעם שלהם בבגדים וגם ברהיטים.

העיצוב מחדש של חדר הנער או של חדר הנערה שלנו אמורים להתאים לצרכים השונים והאינדווידואלים של כל אחד או אחת מהם ויש צורך לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מחליפים את הריהוט.

כך למשל, בבחירה של המיטה החדשה לחדר הנוער יש להתחשב במספר גורמים: הגודל של מיטת נוער, הצבע של המיטה, החומרים והעיצוב הכולל. כל האלמנטים האלו יבואו לידי ביטוי כאשר נרכוש את המיטה החדשה. מעבר לכך, יש לשים דגש על האיכות וטיב המיטה. ההמלצה החשובה ביותר עוד לפני שמפעילים שיקולים אסתטיים היא לרכוש מיטות נוער מעץ מלא, זאת כיוון שעץ מלא הוא חומר טבעי, בריא לנשימה, ידידותי לסביבה ועמיד לאורך זמן. מיטות הנוער בהאוס אין, כמו כל הרהיטים של האוס אין, עשויות מעץ מלא וצבועות בצבעים שאינם כוללים כימיקלים רעילים. עובדה זו מבטיחה את איכות המוצרים וגם דואגת לשמור על בריאות של ילדכם בשימוש ברהיט זה. בנוסף, ניתן להזמין מיטות נוער בשיטת "נגרות בהתאמה אישית", האוס אין מתאימה את מיטות הנוער לצרכי הלקוח. ניתן לתכנן ולייצר את המיטות בהתאמה אישית על פי מידות ועיצוב נידרש.

 

אז מה הן האפשרויות בקניית מיטת נוער מבחינת עיצובים ודגמים בולטים בשטח?

 

מיטה וחצי

המיטה וחצי היא דגם שילווה אתכם לטווח ארוך והיא מגיעה במגוון רחב של סגנונות ועיצובים. הרעיון המרכזי הוא שזוהי מיטה אשר תהיה יותר גדולה מהמיטה שהילד היה רגיל אליה במידה והוא התרגל למיטת יחיד סטנדרטית והיא מאפשרת לו טווח תנועה רחבה. בנוסף לכך במידות מיטה זו יאפשרו לילד להשתמש במיטה עוד שנים רבות

 

מיטה מעוצבת במגוון רחב של סגנונות

בחירה במיטת נוער היא פונקציה של טעם אישי. אחרי שלוקחים בחשבון פרמטרים של גודל החלל, תקציב, הרי שמגיע השלב העיצובי וכאן כל אחד יתחבר למיטה מסוג אחרניתן למצוא מיטות נוער מעוצבות בסגנון יפני, ויקטוריאני, מיטות נוער עם אפיריון בשיק מהאגדות, מיטת נוער בעיצוב אורבאני ועוד.

 

מיטת נוער עם פונקציות אחסון

חדרי נוער נוטים להתבלגן במהרה ולכן, חשוב להשקיע בבחירה של מיטת נוער המגיעה עם אפשרויות אחסון פרקטיות כמו למשל, תוספת של מגירות הממוקמות בתחתית המיטה, גב מודולארי של המיטה שכולל שילוב של מדפים ומיטת חבר נפתחת שמשולבת במיטה ומתאימה במידה ושני אחים חולקים חדר אחד או שאורח מגיע לבקר

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now