מיטות נוער - איך קונים מיטות עם בני נוער

בשלב כלשהו בחיים, הילדים המתוקים, החייכנים והרגשנים הופכים להיות מרדנים יותר. פתאום הם מעוניינים להיות מעורבים בכל החלטה שקשורה אליהם ומחליטים להטיל וטו על מה שלא מוצא חן בעיניהם. אם הגיע השלב בתקופת הנעורים שמיטת הילדים כבר "קטנה" על המתבגרים שלכם, הגיע הזמן לצאת ולחפש איתם מיטות נוער שהם יאהבו. חשוב מאוד להגיע לנקודת המכירה עם בני הנוער, כיוון שיש להם טעם מוצק, הם יודעים מה אין ומה אאוט ומה הם אוהבים ומה לא, ואמנם מיטות נוער מהוות מיטה נהדרת ומפנקת לחגיגת יום הולדת, אך אם זו לא הפתעה, מומלץ לערב אותם במשימה. חשוב כי הם יחוו דעה, שיתייעצו עם חברים, שישבו על המיטה, שיתלהבו מתהליך וחווית הקנייה. בכל זאת, לא כל יום קונים מיטה חדשה!

 

לפניכם מספר טיפים להורים של בני נוער המחפשים מיטות נוער ביחד עם ילדיהם.

 

מיון ראשוני

מומלץ מראש לקחת את בני הנוער שלכם לראות מיטות נוער בחנויות אחרי שאתם כבר ערכתם סקר שוק, כדי שלא תגררו את הפרויקט לאורך זמן. ערכו אתם את המיון הראשוני והביאו את בני הנוער שלכם לסיבוב של הפינליסטיות כדי לבחור את המיטה המועדפת ביותר (כמובן שהילד צריך לאהוב את המיטה אבל מי שקונה אותה זה ההורים ולכן, חשוב שאתם תאהבו את המיטה לא פחות מהילד שלכם ותרגישו שמדובר בקנייה נבונה).

 

שימו לב להתאמה האישית

בבואכם לחנות של מיטות נוער בוודאי תשימו לב להציע הרב. חשוב שתסבירו לבני הנוער שלכם שמיטות נוער מגיעות בשלל עיצובים ובחברות עיצוב המציעות שירותי נגרות בהתאמה אישית. ניתן לעצב לבני הנוער מיטת חלומות על פי דגם כלשהו ותוספות שיתלוו אליו, כמו למשל, קפיטונאז' או גוון אהוב שיתאים גם לפריטים נוספים בחדר.

 

הפן הבריאותי של מיטות נוער

העדיפו חברה המייצרת מיטות נוער בריאות, עשויות מעץ מלא וחומרי גלם ידידותיים כולל צבעים ודבקים, בתהליך ייצור מקומי. כמו כן, חשוב שתדעו שעץ מלא משתבח עם הזמן ולכן מדובר במוצר עמיד ואיכותי. בני נוער רבים מתחברים לרעיון של שמירה על הסביבה ולכן, אם תשתפו אותם בתהליך הייצור בו השתמשו בעץ מלא, ייצור מקומי ועוד, הם בוודאי יאהבו יותר את החזון שמתלווה לעיצוב וייצור הרהיטים.

 

לא על המיטה לבדה

בחרו מיטות נוער עם שלל עיצובים לבנים ולבנות, כך שבני הנוער שלכם יוכלו לבחור מהיצע רחב של פריטים ורהיטים ולא רק מיטות נוער, אלא גם פריטים משלימים דוגמת שידות לילה, ארון בגדים ושולחנות כתיבה. המיטה היא אולי השחקנית המרכזית בחדר, אך אם ברצונכם לשדר את החזות הכוללת של החדר יתכן שתתחילו בהחלפת מיטה ותמשיכו משם באביזרים נלווים וזה הזמן לבחור עם הילד עיצוב כולל לחדר שלו.

 

 

 

 

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now