מיטות נוער מחומרים בריאים

חשוב לבחור מיטות נוער מחומרים בריאים של עץ מלא וצבעים ידידותיים לסביבה שאינם מכילים רעלים ובעלי עמידות לאורך זמן. אלו הם דגשים חשובים לבחירת מיטות נוער מחומרים בריאים. 

 

עולם העיצוב מתחבר בשנים האחרונות למגמה הבריאותית. בדים נושמים, צבעים טבעיים, מזרנים אורטופדיים, כסאות ארגונומיים וחתירה למצוינות באיכות, בעיצוב ובערך הבריאותי של המוצר.

 

הורים רבים לא מעוניינים להתפשר באף קריטריון, בוודאי לא בכל הנוגע לעיצוב שבא על חשבון הפן הבריאותי. הם יחפשו מיטות נוער בעלות חזות אופנתית העשויות מחומרים איכותיים ובריאים.

 

שילוב זה מאפשר לילד או לילדה שלהם ליהנות מחוויית שינה בריאה וממיטת נוער מסוגננת שמתאימה למימדי החדר ולסגנון המבוקש.

בבואכם לבחור מיטת נוער, עליכם לבחון לעומק את טיב החומרים, דרך הייצור, ההרכבה וההדבקה של המיטה והחומרים מהם עשויים הצבעים המעניקים למיטות את הגוון הסופי. הקפדה זו תבטיח לכם בחירת מיטת נוער איכותית בסטנדרטים הגבוהים והבריאותיים. לסיוע במשימה, יש לנו מספר עצות לבחירה מושכלת של מיטות נוער בדגש בריאותי. לילדים ולבני הנוער שלכם מגיע את הטוב ביותר.

 

הכל מתחיל בעץ מלא

מיטות נוער עשויות מעץ מלא בעלות ערך אסתטי רב, הן מיטות נוער קלאסיות והצבעים השונים שמעטרים את המיטה מבטיחים מיטה בעלת חזות על זמנית, בהתאמה לצבעים המועדפים או בהתאמה לחלל הנבחר כחדר הילדים או הנוער. 

חשוב להבחין כי יש סוגים שונים של עץ. עץ מלא נחשב לאיכותי מביניהם ולכן – מומלץ להעדיף תמיד מיטות נוער עשויות מעץ מלא. עץ זה גם ידידותי לסביבה יותר מאשר עצים שעברו תהליכי עיבוד שונים שכתוצאה מהם איבד העץ מערכו, מהמראה הטבעי ומהערך הידידותי שלו. יתרון בריאותי בולט נוסף של העץ המלא היא העמידות שהוא מציע הן מבחינה החוזק, היציבות ודרגת השחיקה הנמוכה שלו, והן מבחינת עמידות בפני קפיצות, תזוזות וכולי. כך שמיטות נוער עשויות עץ טבעי הן מוצר אמין יותר לאורך זמן.

כמו כן, מחקרים רבים הראו, כי ילדים הגדלים בסביבה של עץ חשים קירבה לטבע וכי נוכחות העץ בחדר משרה עליהם אווירה של הרמוניה, שלווה וביטחון, יתרון חשוב מאוד להתפתחותם הרגשית של הילדים.

 

עניין של צבע

במסגרת החיפוש אחר מיטת נוער המבוססת על חומרים בריאים יותר, יש לשים לב לצבעים בהם נצבעה המיטה. קיים מבחר רב של צבעים המעניקים אפקטים שונים, אך חשוב מכל לבחור צבעים שהינם על בסיס מים ידידותיים לסביבה ובריאים יותר לבני אדם, צבעים שאינם מכילים רעלים או חומרים כימיים מסוכנים.

 

לנוע בחופשיות

גודל המיטה גם הוא חשוב. המעבר ממיטת יחיד למיטה בגודל מיטה וחצי או מיטה זוגית חשוב שיתבצע בהתאם למידותיו ונוחות הילד וכך גם לגבי אורך המיטה. חשוב מאוד לבחור מיטה בה ניתן לכלול מזרן שיאפשר לילד את מרחב התנועה הדרוש לו לשינה טובה, שלא תיווצר תחושה שאין לו לאן לזוז וכתוצאה מכך הוא ישן על הצד או בתנוחה שאינה טבעית לו.

 

לא על המיטה לבדה

כמובן שלא מספיק שהמיטה כשלעצמה תהיה עשויה מחומרים בריאים, יש להקפיד על מזרן איכותי, שנמדד על ידי הילד כיוון שהנוחות שלו חשובה יותר מכל. בנוסף, מומלץ לבחור מזרן שמיוצר אצל חברה ידועה תוך הקפדה על תווי תקן. מזרן המעניק תמיכה לגוף ומצופה בבד איכותי ונושם.

 

 

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now