טרנדים בעיצוב מיטות נוער

הדינאמיות של עולם העיצוב מפתיעה אותנו כל פעם מחדש במבחר מסחרר של עיצובים ולכן, הבחירה של איזו מיטת נוער לרכוש לילד הופכת מבחירה אקראית ושגרתית למשימה מורכבת. בשוק יש הרבה מאוד מיטות נוער שאינן איכותיות, עלולות להתפרק במהירות או מורכבות מחומרים לא טובים ולא בריאים ובנוסף, עיצובים שאינם מתכתבים עם עולמם של בני הנוער או עם יתר פריטי העיצוב שמאכלסים את החדר.

 

הטרנד הבריאותי כאן כדי להישאר

 

לפני שנתחיל בסקירת המגמות והבשורות העיצוביות בעולמן של מיטות נוער, חשוב שתבחינו בין מיטת נוער איכותית למיטה שאינה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מיטה איכותית תהיה עשויה מעץ מלא, שחוברה בדבקים ללא כימיקלים רעילים ונצבעה בגוונים על בסיס מים שנחשבים ידידותיים יותר לסביבה ובריאים יותר. כמו כן, חשוב לרכוש מיטות נוער מחברה ותיקה, מובילת שוק ובעלת אמינות ומוניטין, כדי שתדעו שאתם רוכשים מיטה ממקום בטוח מהמומחים בתחום.

אם הגעתם במטרה לרכוש אך ורק מיטת נוער ולשלבה בחדר קיים, חשוב שתגיעו עם צילום ומידות של החדר כדי שתוכלו לשלב מיטת נוער שאכן תתאים למרחב הקיים ותתכתב בשפה העיצובית עם אותם פריטים שכבר מאכלסים את החדר הן בגוון והן בסגנון (אלא אם כן אתם מחפשים מיטה מנוגדת בעיצוב שתבלוט החוצה בצורה דומיננטית), חשוב מאוד להגיע עם מי שיהיה בעל המיטה (הנער או הנערה) כיוון שדעתם חשובה והכי חשוב לזכור זה שמגוון עיצובים אפשר להזמין בנגרות בהתאמה אישית, כלומר, להוסיף אלמנטים ופיתוחים עיצוביים וסגנוניים או להזמין את המיטה בצבעים אהובים או להזמין אותה בגודל אחר בהתאם לתנאי החלל ועוד. כעת, שאתם מודעים לחשיבות הבריאותית ולאיכות החומרים וגם לגמישות האפשרית בהזמנת עיצובים שונים של מיטות נוער, ניתן לגשת לסקירה של מספר אופציות אופנתיות בתחום מיטות הנוער.

 

הסגנון הרומנטי

בשנים האחרונות חלה חזרה בזמן בדמות התרפקות נוסטלגית על עיצובים קלאסיים ואצילים אירופאיים בסגנון לואי לעת המודרנית בדמות מיטות עם קפיטונאז' רקום או מיטות אפיריון נסיכותיות שנראו כאילו נלקחו מעולם האגדות, אלה בשילוב טואלטים או ספריות עם פיתוחים בסגנון דומה יוצרים אפקט מרשים ומאוד רומנטי בחדריהן של הנערות.

 

מיטה גדולה יותר

אם בעבר מיטת נוער היתה ספה נפתחת או מיטת יחיד סטנדרטית, הרי שבשנים האחרונות  אנו רואים יותר מיטות מסוג מיטה וחצי, זו היא מיטה רחבה ומפנקת יותר שתוכל ללוות את בני הנוער לאורך זמן גם שנים רבות לאחר רכישתה בבית הבוגר שלהם. מיטה שיכולה בקלות לשמש גם כמיטה לזוג.

 

כל העולם במה

מיטות הבמה מתקשרות את הטרנד המינימאליסטי אל תוך חדרי הנוער, אלו מיטות ללא גב מיטה המגיעות בסגנון פרי סטנד בחלל, כך שניתן לקרב אותן לאחד הקירות או פשוט להציבן במרכז החדר והן בעלות נוכחות מרשימה להפליא ונגישות למיטה משני הצדדים.

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now