מיטות נוער - מה לבדוק במעמד המכירה

סוף השנה האזרחית היא הטיימינג האולטימטיבי לשדרג את חדרי הילדים והנוער במיטות חדשות. מי שמחפש מיטות נוער יגלה בהאוס אין שלל מיטות נוער איכותיות מעץ מלא המוצעות בעיצובים מסוגננים ומגוונים המשתתפות במבצעי סוף שנה וכך מאפשרות לכם ליהנות ממיטת נוער בסטנדרטים הגבוהים ביותר בהנחות משמעותיות שמגיעות עד 50%. בכל מקרה, ברגע שהגעתם למעמד המכירה כדי לקנות מיטת נוער, חשוב מאוד שתבחרו מיטת נוער שתהיה רלוונטית לאורך זמן, עמידה, עשויה מחומרים בריאים וידידותיים סביבה. ההמלצה היא להגיע עם אותה בת נוער או בן נוער שיקבלו את המיטה במתנה, כדי לערב ולשתף אותם ככל שניתן בבחירת המיטה - הרי הם למעשה "הלקוח" האמיתי והיות והמיטה היא חלק חשוב מאוד ביצירת מראה החלל, כדאי מאוד שהמיטה שתיבחר תהיה הבחירה המועדפת עליהם. מעבר לבדיקת מיטות הנוער המשתתפות במבצע או באות בחשבון מבחינת סגנון, נוחות, מחיר - בהאוס אין מקפידים על איכות וטיב החומרים, עיצוב רלוונטי שצולח את מבחן הזמן תוך מתן דגש על פרקטיות גבוהה. 

אז מה חשוב שתבדקו במעמד הרכישה, לפני שאתם מזמינים את מיטת הנוער הנבחרת מבין מיטות הנוער שמשתתפות במבצע או מוצעות למכירה?

 

גודל ומידות

בשוק קיימות מיטות נוער סטנדרטיות המגיעות בגדלים שנעים בין 90-100 ס"מ, כמובן שהגודל הנבחר של המיטה הוא פונקציה של המרחב של החדר. בדקו האם יש לכם מקום לשדרג ולהרחיב למיטה גדולה יותר, מיטה וחצי שנעה בין המידות 100-120 ס"מ. מיטה וחצי היא לרוב שימושית יותר לאורך זמן ואף מלווה את בני הנוער בהתבגרותם, כולל ביציאה מהבית. עם זאת, במידה והחלל צפוף או קטן יחסית ומיטה וחצי עשויה לחסום את המרחב, רצוי להסתפק לעת עתה במיטת נוער בגודל סטנדרטי.

 

העיצוב המבוקש

יש מגוון רחב של מיטות נוער, כשההיצע מתכתב עם סגנונות שוניםבהאוס אין שמים דגש רב על קלאסיקה, קווים מינימליסטיים, נקיים וישרים, עיצוב אלגנטי, כפרי, וינטאג', עיצובים וסגנונות על זמנייםיחד עם זאת, במסגרת הרלוונטיות המתמשכת, תוכלו לבחור מיטות נוער בעיצובים שונים ממיטת במה, דרך מיטה בעלת קווים עגולים עם גילופים ועיטורים מיוחדים שמקנים למיטה מראה עשיר יותר, מיטת אפיריון מלכותית שמשרה אווירה אגדתית בחדר, מיטה מודרנית בעיצוב אסימטרי המייצרת משחק בין תבניות עיצוביות, עד למיטה בשיק יפני שנושקת לרצפה ועודאם בחרתם רק מיטה כרגע לחדר והמיטה היא זו שתגדיר את הכיוון העיצובי, בחרו מיטה דומיננטית שלצידה תוכלו לשלב פריטים שיתמזגו בחלל ואם המיטה היא תוספת, בחרו מיטה קלאסית שתשתלב בהרמוניה בחדר הקיים או מיטה עם אלמנטים וגוונים שמזוהים עם הסגנון העיצובי הבולט בחלל.

 

והכי חשוב - החומרים

מיטה איכותית היא מיטה שהושקעה בעיצובה ובייצורה מחשבה רבה מבחינת פרקטיקה (למשל, מגירות לאחסון) ואסתטיקה נקייה, אך המהות של המיטה נקבעת על פי החומרים ממנה היא עשויה. בהאוס אין תמצאו מיטות נוער מעץ מלא, צבעי מים, דבקים ללא כימיקלים רעילים. איכות מדרגה ראשונה.

 

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now