מיטות נוער לעיצוב חדרי נוער למתבגרים

מיטת נוער דגם נועם - האוס אין

מיטת נוער דגם נועם

מיטת פוטון דגם ספרינג

מיטה וחצי פוטון

כאשר הנער או הנערה שלנו מתבגרים הטעם שלהם משתנה ולעיתים עולה הצורך לעדכן ולרענן את הרהיטים בחדר הנוער שלהם ובמיוחד את מיטות הילדות להחליף במיטות נוער. זכרו שהרהיטים שליוו אותם לאורך תקופת הילדות כבר לא בהכרח רלוונטיים מבחינה עיצובית ורוב הסיכויים שגם לא רלוונטיים מבחינת גודל ופונקציונאליות. לכן עולה המחשבה לרכוש מיטות נוער עדכניות ולעצב מחדש את החדר על ידי רהיטים חדשים, שילוו את הנער או הנערה במשך שנים ארוכות ועדיין יהיו שימושיים ויתאימו לטעמם האישי.

כיוון שיש מספר רב של אפשרויות מבחינה עיצובית ופונקציונאלית אפשר לנסות ולעקוב אחר קו מנחה אשר יעזור לנו בקבלת ההחלטות השונות בבחירת מיטות נוער ובעיצוב החדר. לפניכם מספר רעיונות עיצוביים שכוללים שילוב של מיטות נוער.

ראשית, שימו דגש על בריאות ולכן, העדיפו מראש רהיטים מעץ מלא - מיטות נוער מעץ מלא, ארון בגדים מעץ מלא וכמובן גם מדפים ושולחן כתיבה. היתרונות של שימוש בעץ מלא בחדרי נוער הם רבים - זהו חומר אורגני, עמיד ואיכותי אשר מבטיח את עמידות הרהיטים לאורך זמן וגם ידידותי לסביבה ובריא לנשימה. הרהיטים של האוס אין כולל מיטות נוער עשויים מעץ  מלא וצבועים בצבעים שאינם רעילים. בנוסף מגוון רהיטים מוצעים  בשיטת "נגרות בהתאמה אישית", כך שניתן לתכנן ולייצר את כל המוצרים השונים בהתאמה אישית על פי מידות ועיצוב נידרש.

 

אז מה צריך לחדר של נער או נערה מתבגרת?

 

מיטת נוער איכותית

שימו לב לכך שהמיטה תהייה נוחה וגדולה יותר ממיטת הילדות הסטנדרטיתמלבד העובדה שהילד או הילדה התבגרו והפכו לנערים ונערות הם גם גדלו בגודל וכנראה שעוד ימשיכו לגדול מספר שניםלכן חשוב להצטייד במיטה גדולה יותר אשר תתאים למידותיו העתידיות ובנוסף שתהיה נוחה ומתאימה לעיצוב הכללי של החדרישנן מיטות נוער סטנדרטיות וישנן מיטות נוער מדגם מיטה וחצי שמאפשרים טווח תנועה ומרחב שינה רחב יותרמיטות נוער עם מסגרות מעץ מלא, גבי מיטה בגבהים שונים, מיטות אפיריון אגדתיות ומיטות במה במראה מינימליסטי נטול גבי מיטהשימו לב לפרקטיות לצד העיצוב, תוספת של מגירות או גבי מיטה מודולאריים הכוללים גם מידוף מובנה.

 

שולחן כתיבה

שולחן הכתיבה הוא אחד מהדברים הבסיסיים בחדר של המתבגר. ככל שהוא עולה כיתות ככה החומר הלימודי שלו גדל ויש צורך ממשי בתכנון פינת למידה נוחה שתאפשר לו לבצע את המטלות השונותשולחן הכתיבה לחדר ובנוסף להתאים את המידות לצרכים הלימודיים של המתבגר

 

ארון בגדים מעץ מלא

ככל שהנער או הנערה גדלים הם צוברים יותר בגדים. לכן חשוב לצייד את החדר בארון חדש אשר יכיל את כמות הבגדים החדשה ויאפשר להם לסדר בו את כל הלבוש שלהם באופן יעיל ונוח

 

  • facebook.jpg
  • twitter.jpg
  • youtube.jpg
  • Pinterest-Logo-Vector-by-Jon-Bennallick-02.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now